Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,6% sub estimat
PATURI MEDICALIZATE
- Număr anunț
- SCN1001284
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 15531230)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI 24577279)
- Cod CPV
- 33192100-3 · Paturi medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470.588,23 RON
- Valoare atribuită
- 293.860 RON 37,6% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2018 12:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1000540
- Termen limită
- 24.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002972
Documente
Documentația de atribuire
- 1. caiet sarcini paturi medicalizate-semnat.doc.p7s
- 2.Formulare 2018-semnat.doc.p7s
- 3. Contract-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1002972.pdf
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOTALMED SRL CUI RO 24577279
Oferta 2
Individuala
Ofertant
NEOMED S.R.L. CUI RO 8728108
Oferta 3
Individuala
Ofertant
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Valoare atribuită
293.860 RON
din 470.588,23 RON estimat
37,6%
Adjudecat la 62,4% din estimat · economie 176.728,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.