Ofertă acceptată Cumpărare directă

Element primar LAC

Număr anunț
DA31555883
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI HALUNGA HANTESTI (CUI 16215014)
Cod CPV
44620000-2 · Radiatoare si boilere pentru incalzire centrala si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
772.949 RON
Data publicării
05.10.2022 00:00
Data finalizării
07.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

772.949 RON