Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI REPARATII SUPRAFETE PAVATE CU GRANIT DIN PARCUL REGELE MIHAI I CAMPINA

Număr anunț
DA35665034
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
COSEF CONSTRUCT SRL (CUI 9162073)
Cod CPV
45431000-7 · Lucrari de imbracare cu dale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.889,58 RON
Data publicării
08.05.2024 13:50
Data finalizării
10.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.889,58 RON