Atribuită
Anunț de participare
Salubrizarea si igienizarea pieţelor publice şi a platformelor comerciale, colectarea, transportul şi depozitarea deşeurilor menajere rezultate
- Număr anunț
- CN1000667
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRARE PIETE (CUI 14836210)
- Furnizor / câștigător
- COMPREST SA (CUI 1095130)
- Cod CPV
- 90510000-5 · Eliminare si tratare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.172.139,84 RON
- Valoare atribuită
- 14.340.766,72 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 23:27
- Anunț de atribuire
- CAN1001879
- Termen limită
- 06.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 099-226197
- Documentație de atribuire
- DF1005602
Documente
Documentația de atribuire
- 5.HCL 421- REGULAMENT SALUBRITATE ANEXA CAIET SARCINI.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI SALUBRITATE SI ANEXE .pdf.p7s
- Clauze Acord Cadru.docx.p7s
- CLAUZE CONTRACT SUBSECVENT SALUBRITATE.docx.p7s
- Declaratie privind neincadrarea in prevederile art. 60 .docx.p7s
- FisaDate_DF1005602.pdf
- FORMULAR ACORD DE ASOCIERE.docx.p7s
- formular declaratie CONFIDENTIALITATE PROP TH ECONOMICA.docx.p7s
- formular declaratie SSM.docx.p7s
- FORMULAR IMPUTERNICIRE.docx.p7s
- FORMULAR OFERTA .docx.p7s
- LISTA SUBCONTRACTANTI.docx.p7s
- MODEL GARANTIE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COMPREST SA CUI RO 1095130
Valoare atribuită
14.340.766,72 RON
din 7.172.139,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro