Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie reabilitare fantani stradale in Comuna Brancoveni

Număr anunț
DA31566856
Autoritate contractantă
COMUNA BRÎNCOVENI (PRIMARIA COMUNEI BRÎNCOVENI OLT) (CUI 4984529)
Cod CPV
45422100-2 · Lucrari in lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.573.562 RON
Data publicării
06.10.2022 00:00
Data finalizării
07.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.573.562 RON