Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modernizare si reabilitarea pod situat pe drum de interes local in satul Ilișești, Comuna Ilișesti

Număr anunț
DA31560296
Autoritate contractantă
COMUNA ILISESTI (PRIMARIA COMUNEI ILISESTI) (CUI 4326930)
Cod CPV
45221100-3 · Lucrari de constructii pentru poduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.029.322 RON
Data publicării
06.10.2022 00:00
Data finalizării
07.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.029.322 RON