Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,8% sub estimat
Autoritatea contractanta urmărește să achiziționeze materiale consumabile împărțite pe 2 loturi, respectiv Lot 1- materiale consumabile (articole) de birou și Lot 2 – tonere și suporturi de memorie, conform specificațiilor tehnice, care să asigure derularea în bune condiții a activității din cadrul Primăriei Câlnic.
- Număr anunț
- SCN1019331
- Autoritate contractantă
- Comuna Calnic (Primaria Calnic) (CUI 4561936)
- Furnizor / câștigător
- UNION CO SRL (CUI 16591086)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.159,66 RON
- Valoare atribuită
- 43.862 RON 10,8% sub estimat
- Data publicării
- 05.10.2018 17:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1009951
- Termen limită
- 15.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026555
Documente
Documentația de atribuire
- Centralizator papetarie pe loturi.xlsx.p7s
- contract furnizare materiale consumabile Primarie Calnic.doc.p7s
- documentatie de atribuire furnizare materiale consumabile Primaria calnic pagina inceput.pdf.p7s
- FisaDate_DF1026555.pdf
- FORMULARE furnizare materiale consumabile Primarie Calnic.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 49.159,66 RON Adjudecat: 43.862 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Accesorii de birou | 20.835,66 RON | Evident Group S.R.L. | 17.388 RON ↓16,5% |
| 2 | Materiale comunicatii | 28.324 RON | UNION CO S.R.L. | 26.474 RON ↓6,5% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant
INFOGRUP SRL CUI RO 8266084
Valoare atribuită
43.862 RON
din 49.159,66 RON estimat
10,8%
Adjudecat la 89,2% din estimat · economie 5.297,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.