Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAPACITATE SPORITA DE FURNIZARE A ENERGIEI REGENERABILA IN COMUNA PRUNDU BARGAULUI

Număr anunț
DA31569776
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4 RON
Valoare atribuită
23.108.177 RON
Data publicării
07.10.2022 00:00
Data finalizării
10.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.108.177 RON

din 4 RON estimat