Ofertă acceptată Cumpărare directă

Server Dell PowerEdge R730xd 12 Bay 3.5 inch, 2 Procesoare Intel 22 Core Xeon E5-2696 v4 2.2 GHz, 25

Număr anunț
DA31578330
Autoritate contractantă
REGISTRUL NATIONAL AL DONATORILOR VOLUNTARI DE CELULE STEM HEMATOPOIETICE (CUI 28502147)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.839.770 RON
Data publicării
07.10.2022 00:00
Data finalizării
10.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.839.770 RON