Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun scaune de birou ergonomic mesh OFF 706 OFF706 100 kg negru

Număr anunț
DA31573306
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SIBIU (CUI 4198629)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
07.10.2022 00:00
Data finalizării
10.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON