Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie RAM 4 GB sodimm ddr3L, 1600 Mhz, NELBO, pentru laptop, Memorie RAM 4 GB sodimm ddr4, 2133 Mh

Număr anunț
DA31569965
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr.26 Iasi (CUI 32224243)
Cod CPV
30233100-2 · Unitati de memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.493.826 RON
Data publicării
07.10.2022 00:00
Data finalizării
10.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.493.826 RON