Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,5% sub estimat

SERVICII DE PROIECTARE PRIVIND REALIZAREA PROIECTULUI TEHNIC, CAIETE DE SARCINI, DETALII DE EXECUTIE, DOCUMENTATII PENTRU OBTINEREA AVIZELOR, ACORDURILOR SI ASISTENTA TEHNICA DIN PARTEA PROIECTANTULUI PE PERIOADA DERULARII LUCRARILOR aferente proiectului “MODERNIZARE CAMIN CULTURAL IN LOCALITATEA LAPUS, COMUNA LAPUS, JUDETUL MARAMURES”

Număr anunț
SCN1019281
Autoritate contractantă
Comuna Lapus (Consiliul local Lapus) (CUI 3627218)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114.850,32 RON
Valoare atribuită
89.000 RON 22,5% sub estimat
Data publicării
05.10.2018 15:02
Anunț de atribuire
SCNA1012418
Termen limită
22.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1026428

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
SPIRI COM SRL CUI RO 2632267
Oferta 2 Individuala
Ofertant
AEDILIS PROIECT SRL CUI RO 16927071
Subcontractanți 2
Oferta 3 Individuala
Ofertant
WEEKED KID S.R.L. CUI RO31242942

Valoare atribuită

89.000 RON

din 114.850,32 RON estimat 22,5%

Adjudecat la 77,5% din estimat · economie 25.850,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.