Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Aparate de marcat electronice fiscale
- Număr anunț
- SCN1019280
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- FISCAL ONLINE S.R.L. (CUI 28654986)
- Cod CPV
- 30142200-8 · Case de marcat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500.000 RON
- Valoare atribuită
- 499.500 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.10.2018 15:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1010186
- Termen limită
- 22.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026666
Documente
Documentația de atribuire
- 12.01-2018 Caiet de sarcini aparate de marcat electronice fiscale.semnat.pdf
- 12.01-2018 Formulare AMEF.semnat.pdf
- 12.01.-2018 Model contract furnizare aparate de marcat electronice fiscale.semnat.pdf
- FisaDate_DF1026666.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UMBRELLA INTELLIGENCE CUI RO 28654986
Valoare atribuită
499.500 RON
din 500.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.