Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
FURNIZARE CROSE SI PUCURI HOCHEI PE GHEATA
- Număr anunț
- CN1004991
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- TAXICOM SPORT SRL (CUI 32491950)
- Cod CPV
- 37411230-3 · Crose de hochei (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184.000 RON
- Valoare atribuită
- 183.544 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.10.2018 14:02
- Anunț de atribuire
- CAN1008299
- Termen limită
- 06.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026724
Documente
Documentația de atribuire
- 1. CAIET SARCINI ECHIPAMENT SPORTIV CROSE SI PUCURI.doc.p7s
- 2. MODELE DE FORMULARE ECHIPAMENT SPORTIV REPREZENTARE SI ANTRENAMENT.doc.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE OBLIGATORII ECHIPAMENT REPREZENTARE SI ANTRENAMENT.doc.p7s
- FisaDate_DF1026724.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TAXICOM SPORT SRL CUI 32491950
Valoare atribuită
183.544 RON
din 184.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 456 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.