Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,3% sub estimat
Achiziţie de mobilier, laptop, imprimanta multifunctionala, terminal video-conferinta, telefon pentru proiectul „Servicii de consiliere juridica pentru victime ale unor abuzuri sau nereguli din administratie si justitie”
- Număr anunț
- SCN1019206
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.351,49 RON
- Valoare atribuită
- 17.200 RON 26,3% sub estimat
- Data publicării
- 05.10.2018 10:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1007729
- Termen limită
- 16.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026466
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini mobilier, laptop, imprimanta, telefon.doc.p7s
- Clauze contractuale mobilier, laptop, imprimanta, telefon.doc.p7s
- FisaDate_DF1026466.pdf
- Sectiunea Formulare mobilier, laptop, imprimanta, telefon.doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 23.351,49 RON Adjudecat: 17.200 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mobilier | 2.369,74 RON | Anulat | — |
| 2 | Laptop | 6.722 RON | — | |
| 3 | Imprimanta multifunctionala | 9.961,34 RON | S.C. Sharolt Group S.R.L. | 15.370 RON |
| 4 | Terminal video-conferinta | 2.467,32 RON | Anulat | — |
| 5 | Telefon | 1.831,09 RON | UNION CO S.R.L. | 1.830 RON ↓0,1% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
17.200 RON
din 23.351,49 RON estimat
26,3%
Adjudecat la 73,7% din estimat · economie 6.151,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.