Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,5% sub estimat
APARATURA DE LABORATOR PENTRU FACULTATEA DE MEDICINA SI FARMACIE (TRANȘA 3/2018 – TEHNICĂ DENTARĂ).
- Număr anunț
- CN1004976
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 42942000-1 · Cuptoare si accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168.473 RON
- Valoare atribuită
- 90.214,35 RON 46,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.10.2018 08:38
- Anunț de atribuire
- CAN1014020
- Termen limită
- 12.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026544
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1026544.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- Model contract de furnizare aparatura de laborator-semnat.docx.p7s
DUAE
Loturi (10)
Estimat: 168.473 RON Adjudecat: 90.214,35 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cuptor pentru ars mase ceramice. | 39.487 RON | DENTSTORE | 19.723,81 RON ↓50,0% |
| 2 | Cuptor pentru ceramică presată. | 47.478 RON | TEHNODENT POKA S.R.L. | 29.531,84 RON ↓37,8% |
| 3 | Oală baropolimerizabilă, aparat de lustruire prin electroliză. | 17.646 RON | Anulat | — |
| 4 | Fantom protetică fixă arcadă superioară/ inferioară + accesori… | 15.208 RON | Anulat | — |
| 5 | Articulator, arc facial cu sistem de transfer + accesorii. | 19.530 RON | TEHNODENT POKA S.R.L. | 19.300 RON ↓1,2% |
| 6 | Chiuvetă pentru duplicare, cuvete pentru ambalat proteze, ocluz… | 13.917 RON | TEHNODENT POKA S.R.L. | 11.625 RON ↓16,5% |
| 7 | Aparat frezat soclu, aspirator sablare 2 posturi, sablator cu c… | 11.427 RON | TEHNODENT POKA S.R.L. | 9.243,70 RON ↓19,1% |
| 8 | Aspirator pentru gaze cuptor preîncălzire. | 840 RON | TEHNODENT POKA S.R.L. | 790 RON ↓6,0% |
| 9 | Baie cu ultrasunete. | 2.100 RON | Anulat | — |
| 10 | Cântar electronic. | 840 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DENTSTORE SRL CUI RO29777715
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNODENT POKA SRL CUI RO 1813923
Valoare atribuită
90.214,35 RON
din 168.473 RON estimat
46,5%
Adjudecat la 53,5% din estimat · economie 78.258,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.