Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rebobonat pompa sumersibila 4.1 kw,Rebobinat pompa sumersibila 2 kw

Număr anunț
DA31573656
Autoritate contractantă
COMUNA HARAU (CUI 4374040)
Cod CPV
50532100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a motoarelor electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.779.683 RON
Data publicării
07.10.2022 00:00
Data finalizării
10.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.779.683 RON