Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,6% sub estimat
Elaborare DTAC,PT, CS,DE, asistenta tehnica din partea proiectantului si executie de lucrari aferente obiectivul de investitie „Modernizare strazi de interes local in comuna Derna, judetul Bihor”
- Număr anunț
- SCN1001359
- Autoritate contractantă
- COMUNA DERNA (CUI 5316498)
- Furnizor / câștigător
- CAPITALIST PRODCOM SRL (CUI 5120130)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.240.074 RON
- Valoare atribuită
- 3.271.584,55 RON 37,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.05.2018 17:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1004961
- Termen limită
- 31.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1003633
Documente
Documentația de atribuire
- contract proiectare si executie-min-semnat.pdf.p7s
- DALI - partea desenata-semnat.pdf.p7s
- DALI - parte scrisa-semnat.pdf.p7s
- DEVIZ_financiar pe cap 3-semnat.pdf.p7s
- Expertiza tehnica-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1003633.pdf
- formulare-semnat.docx.p7s
- liste de cantitati-semnat.pdf.p7s
- Studiu Geotehnic Derna - strazi de interes local-semnat.pdf.p7s
- studiu topo-semnat.dwg.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CAPITALIST PRODCOM SRL CUI RO 5120130
Asociați 1
ROAD DESIGN ASP SRL CUI 28436140
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
DUMEXIM SRL CUI RO 16057895
Asociați 1
TISOTI EXIM SRL CUI RO 6533673
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
GP SAGEATA PROD S.R.L. CUI RO 106541
Asociați 1
DUMA PROIECT S.R.L. CUI RO 3950552
Valoare atribuită
3.271.584,55 RON
din 5.240.074 RON estimat
37,6%
Adjudecat la 62,4% din estimat · economie 1.968.489,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.