Atribuită
Anunț de participare
Furnizare utilaj pentru obiectivul „Dotarea serviciului de gospodărire comunală, comuna Probota, judeţul Iaşi”
- Număr anunț
- SCN1001515
- Autoritate contractantă
- COMUNA PROBOTA (CUI 4540364)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395.972,50 RON
- Valoare atribuită
- 395.960 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 16:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1002504
- Termen limită
- 29.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1001440
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Valoare atribuită
395.960 RON
din 395.972,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro