Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,3% sub estimat
Achizitia serviciului de punere in functiune, intretinere, supraveghere si demontare fantani arteziene si bazine ornamentale
- Număr anunț
- SCN1001533
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CONSTANTA (CUI 4785631)
- Furnizor / câștigător
- RIVER TRANSNAV S.R.L. (CUI 25126641)
- Cod CPV
- 90920000-2 · Servicii de igienizare a instalatiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 222.579,16 RON
- Valoare atribuită
- 161.903,72 RON 27,3% sub estimat
- Data publicării
- 11.05.2018 15:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1002165
- Termen limită
- 29.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004155
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RIVER TRANSNAV S.R.L. CUI 25126641
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EXPERT AQUA ZONE SRL CUI RO31938520
Valoare atribuită
161.903,72 RON
din 222.579,16 RON estimat
27,3%
Adjudecat la 72,7% din estimat · economie 60.675,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.