Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU ANALIZOARELE URISYS SI STA SATELLITE, PE LOTURI
- Număr anunț
- CN1000686
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
- Furnizor / câștigător
- ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160.764,88 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 10:20
- Anunț de atribuire
- CAN1002719
- Termen limită
- 02.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005846
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini Urisys.doc.p7s
- clauze contractuale Urisys.doc.p7s
- FisaDate_DF1005846.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 160.764,88 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENT ANALIZOR URISYS | 59.508,88 RON | ROCHE ROMANIA | — |
| 2 | REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL STA SATELLITE | 101.256 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.