Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Servicii de proiectare si executie lucrări pentru obiectivul „EXTINDERE RETELE DE ALIMENTARE CU APĂ SI CANALIZARE ÎN SAT COZMESTI, COMUNA STOLNICENI PRĂJESCU, JUDETUL IASI”
- Număr anunț
- SCN1001524
- Autoritate contractantă
- Comuna Stolniceni Prajescu Iasi (CUI 4541394)
- Furnizor / câștigător
- TEOVAL & CO. SRL (CUI 30516918)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.377.525,20 RON
- Valoare atribuită
- 8.341.063,91 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.05.2018 15:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1005616
- Termen limită
- 30.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004465
Documente
Documentația de atribuire
- 05.Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 06.Modele formulare.doc.p7s
- 07.Model contract.docx.p7s
- 09.SF Stolniceni Prajescu -Cozmesti.zip.p7s
- 10.Studii topo + geo.zip.p7s
- 12.ANEXA 1 - Detaliere privind punctajul acordat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1004465.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TEOVAL & CO. SRL CUI RO 30516918
Asociați 4
GENERAL TEHNIC SRL CUI 8357395
HIDROTERM SA CUI RO 5683613
MARVIO SRL CUI RO3418564
YDA PROIECT CONSULTING SRL CUI 33022684
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
TRANS CARPAT SRL CUI RO 15504340
Asociați 1
FEBOS SRL CUI RO 133031
Subcontractanți 1
ENERGOFANEX SRL CUI RO 16086220
Valoare atribuită
8.341.063,91 RON
din 8.377.525,20 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 36.461,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.