Atribuită
Anunț de participare
Reabilitarea sistemului rutier in Municipiul Hunedoara
- Număr anunț
- CN1000308
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- DIMEX-2000 COMPANY SRL (CUI 13027407)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 281.569.197,73 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 15:02
- Anunț de atribuire
- CAN1007996
- Termen limită
- 28.06.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 091-206168
- Documentație de atribuire
- DF1003356
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa Caiet sarcini - 04-18-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini - 04-18-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1003356.pdf
- Model acord cadru 04-18-semnat.pdf.p7s
- Model contract subsecvent 04-18-semnat.pdf.p7s
- Modele Formulare 04-18-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DIMEX-2000 COMPANY SRL CUI RO 13027407
Asociați 3
Obras Publicas Y Regadios SA CUI A13395264
OPR ASFALT SRL CUI RO 31635500
TECHNOCER SRL CUI 9630549
Subcontractanți 5
BUZU R.R.B. DESIGN SRL CUI 34468430
DRUMEX SRL CUI RO 3222087
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132
MEDINSTAL PROIECTARE INSTALATII PROTECTIA MEDIULUI SRL CUI RO 9800040
EXPLAN SRL CUI RO16583121
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DRUM CONCEPT SRL CUI RO 25872722
Oferta 3
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DRUM ASFALT SRL CUI RO22519077
Asociați 4
AQUACONS S.R.L. CUI RO 3458780
CASITO TRANSIMPEX SRL CUI RO 9227075
TRAMECO SA CUI RO 71559
VEGA 93 SRL CUI RO 3118800
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.