Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE EXPERTIZA TEHNICA PT. MODERNIZARE SI EXTINDERE SISTEM DE ALIMENTARE CU APA IN COM.VAMA

Număr anunț
DA31558123
Autoritate contractantă
Comuna Vama (CUI 3896895)
Cod CPV
71356000-8 · Servicii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.352.326 RON
Data publicării
06.10.2022 00:00
Data finalizării
11.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.352.326 RON