Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,2% sub estimat

Produse papetărie şi birotică

Număr anunț
SCN1001531
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PREZIDENTIALA (CUI 4283732)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106.584,28 RON
Valoare atribuită
91.479,48 RON 14,2% sub estimat
Data publicării
11.05.2018 14:45
Anunț de atribuire
SCNA1000305
Termen limită
30.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1004627

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 106.584,28 RON Adjudecat: 91.479,48 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Produse papetarie protocol personalizate 22.521,01 RON TRIMA-BIROTICA & PAPETARIE S.R.L. 22.451 RON ↓0,3%
2 Papetarie si birotica 50.634,70 RON Evident Group S.R.L. 35.683,48 RON ↓29,5%
3 Hartie fotocopiatoare 33.428,57 RON LECOM BIROTICA ARDEAL 33.345 RON ↓0,2%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

91.479,48 RON

din 106.584,28 RON estimat 14,2%

Adjudecat la 85,8% din estimat · economie 15.104,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.