Ofertă acceptată Cumpărare directă

SIFON PARDOSEALA 100*100 VER. INOX

Număr anunț
DA31583506
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC DR. BOROS FORTUNAT ZETEA (CUI 4367760)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.956.281 RON
Data publicării
10.10.2022 00:00
Data finalizării
11.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.956.281 RON