Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 83,8% sub estimat

Anvelope

Număr anunț
SCN1001372
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
Furnizor / câștigător
ADETRANS SRL (CUI 2213161)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599.185 RON
Valoare atribuită
97.067,11 RON 83,8% sub estimat
Data publicării
11.05.2018 14:07
Anunț de atribuire
SCNA1000257
Termen limită
22.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1004485

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ADETRANS SRL CUI RO 2213161

Valoare atribuită

97.067,11 RON

din 599.185 RON estimat 83,8%

Adjudecat la 16,2% din estimat · economie 502.117,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.