Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII REVIZIE TRACTOR CU FURNIZARE PIEZE PENTRU UAT COMUNA LUNCA BANULUI JUDETUL VASLUI

Număr anunț
DA31590687
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA BANULUI (CUI 3394368)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.235.478 RON
Data publicării
10.10.2022 00:00
Data finalizării
11.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.235.478 RON