Ofertă acceptată Cumpărare directă

Construire podeț în satul Ghighișeni, pentru acces în zona locuită de romi

Număr anunț
DA31574739
Autoritate contractantă
Comuna Rieni (Consiliul Local Rieni Bihor) (CUI 4935194)
Cod CPV
45221220-0 · Podete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.372.521 RON
Data publicării
07.10.2022 00:00
Data finalizării
11.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.372.521 RON