Ofertă acceptată Cumpărare directă

215/65R16C 109/107R Grenlander Winter GL989 plus montat si echilibrat

Număr anunț
DA31574296
Autoritate contractantă
Comuna Carlibaba (Consiliul Local Carlibaba) (CUI 4326906)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.810.128 RON
Data publicării
07.10.2022 00:00
Data finalizării
11.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.810.128 RON