Ofertă acceptată Cumpărare directă

DVD-R Traxdata Value Pack, 4.7 GB, 16X, 50 buc

Număr anunț
DA31586932
Autoritate contractantă
COMUNA GHINDARI (PRIMARIA GHINDARI) (CUI 4436925)
Cod CPV
30233152-1 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare DVD-uri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.990.272 RON
Data publicării
10.10.2022 00:00
Data finalizării
11.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.990.272 RON