Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,1% sub estimat
Furnizare: Spectrofotometru de masa cuplat inductiv cu plasma (ICP-MS), 1 buc
- Număr anunț
- CN1000697
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- Shimadzu Handelsgesellschaft mbH (CUI 18379608)
- Cod CPV
- 38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798.319 RON
- Valoare atribuită
- 398.000 RON 50,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.05.2018 23:37
- Anunț de atribuire
- CAN1008670
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 099-225745
- Documentație de atribuire
- DF1005776
Documente
Documentația de atribuire
- CS ICP-MS-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1005776.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Model contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Shimadzu Handelsgesellschaft mbH CUI ATU 18379608
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BERD TRADING SRL CUI RO 3740550
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. CUI RO 11795620
Valoare atribuită
398.000 RON
din 798.319 RON estimat
50,1%
Adjudecat la 49,9% din estimat · economie 400.319 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.