Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii reparatii utilaje cantina

Număr anunț
DA31583127
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Media (CUI 4602050)
Cod CPV
50882000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru restaurante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.044.499 RON
Data publicării
10.10.2022 00:00
Data finalizării
11.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.044.499 RON