Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare si transport deseuri menajere pe raza UAT comuna Costache Negri, jud. Galati

Număr anunț
DA31586981
Autoritate contractantă
Comuna Costache Negri (Primaria Comunei Costache Negri ,jud Galati) (CUI 3126772)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.724.745 RON
Data publicării
10.10.2022 00:00
Data finalizării
11.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.724.745 RON