Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalatie electrica pentru unitate de backup primarie Floresti

Număr anunț
DA31584864
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Cod CPV
51111200-5 · Servicii de instalare de generatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.790.700 RON
Data publicării
10.10.2022 00:00
Data finalizării
11.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.790.700 RON