Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,5% sub estimat
Servicii de proiectare: Tema de proiectare, Studiu geotehnic, Studiu topo, Expertiza tehnica drum, Documentație Avizare Lucrări Intervenții (DALI) + Documentatie Tehnica Autorizare Constructie (DTAC), Avize/ Acorduri si verificator proiecte pentru obiectivul de investitii "Modernizari parcari in Municipiul Braila- Lot 6, Lot 7"
- Număr anunț
- SCN1001468
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAILA (CUI 4205670)
- Furnizor / câștigător
- MABAS SRL (CUI 33215995)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.822 RON
- Valoare atribuită
- 53.822 RON 8,5% sub estimat
- Data publicării
- 11.05.2018 11:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1002357
- Termen limită
- 24.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004599
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarc lot 602511320180510152531.pdf.p7s
- caiet sarc lot 702511420180510152647.pdf.p7s
- FisaDate_DF1004599.pdf
- formulare02511120180510152253.pdf.p7s
- model contract02511220180510152338.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 58.822 RON Adjudecat: 53.822 RON
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MABAS SRL CUI 33215995
Valoare atribuită
53.822 RON
din 58.822 RON estimat
8,5%
Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 5.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.