Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanță privind depunere cerere de finanțare Reabilitare imobil situat in str.Lunga, nr. 28

Număr anunț
DA31559970
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.781.992 RON
Data publicării
06.10.2022 00:00
Data finalizării
11.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.781.992 RON