Atribuită
Anunț de participare
Piese aparate de cale
- Număr anunț
- CN1000351
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- VOESTALPINE RAILWAY SYSTEMS ROMANIA S.A. (CUI 1151753)
- Cod CPV
- 34941800-3 · Macazuri de cale ferata (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251.055 RON
- Valoare atribuită
- 250.935 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 10:49
- Anunț de atribuire
- CAN1001711
- Termen limită
- 12.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004451
Documente
Documentația de atribuire
- Caiete de sarcini__Piese aparate de cale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1004451.pdf
- Formulare -piese aparate de cale.doc.p7s
- Model de contract_Piese aparate de cale.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VAE APCAROM S.A. CUI RO 1151753
Valoare atribuită
250.935 RON
din 251.055 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro