Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanţă în domeniul evaluării, pentru cooptarea unui expert în vederea evaluării ofe

Număr anunț
DA31591452
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.349.365 RON
Data publicării
10.10.2022 00:00
Data finalizării
11.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.349.365 RON