Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,5% sub estimat

FURNIZARE OXIGENUM

Număr anunț
CN1000683
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
666.000 RON
Valoare atribuită
516.000 RON 22,5% sub estimat
Data publicării
25.05.2018 23:55
Anunț de atribuire
CAN1003457
Termen limită
29.06.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 099-225605
Documentație de atribuire
DF1006020

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

516.000 RON

din 666.000 RON estimat 22,5%

Adjudecat la 77,5% din estimat · economie 150.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.