Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,1% sub estimat
Dronă cu sistem GPS
- Număr anunț
- SCN1001442
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
- Furnizor / câștigător
- GISCAD SRL (CUI 8763440)
- Cod CPV
- 34711200-6 · Aeronave fara pilot (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.084 RON
- Valoare atribuită
- 128.000 RON 39,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.05.2018 10:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1000385
- Termen limită
- 29.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004374
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- Clauze Contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1004374.pdf
- Sectiunea Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GISCAD SRL CUI 8763440
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TAPAKO INDUSTRY S.R.L. CUI RO 22285472
Valoare atribuită
128.000 RON
din 210.084 RON estimat
39,1%
Adjudecat la 60,9% din estimat · economie 82.084 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.