Ofertă acceptată Cumpărare directă

Geanta laptop Case Logic VNCI 215 pentru 15.6inch, Black

Număr anunț
DA31603196
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
11.10.2022 00:00
Data finalizării
12.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON