Ofertă acceptată Cumpărare directă

Confectionare si montare 10 bancute stradale zona blocurilor G15-2b.,G16-1b,G3-3b,P2-2b,H6-1,A5-1b.

Număr anunț
DA31601611
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Cod CPV
45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.516.885 RON
Data publicării
11.10.2022 00:00
Data finalizării
12.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.516.885 RON