Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de evaluare construcții și terenuri pentru ADV1318775

Număr anunț
DA31595927
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.785.164 RON
Data publicării
11.10.2022 00:00
Data finalizării
12.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.785.164 RON