Anulată Anunț de participare

Întreţinere curentă şi periodică pe timp de vară a drumurilor judeţene în perioada 2018 – 2022. Lot 1 - Zona nr. 1 VEST Lot 2 - Zona nr. 2 EST

Număr anunț
CN1000658
Autoritate contractantă
JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103.132.349 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
25.05.2018 23:54
Anunț de atribuire
CAN1013525
Termen limită
02.07.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 099-225318
Documentație de atribuire
DF1006216

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 103.132.349 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Întreţinere curentă şi periodică pe timp de vară a drumurilor j… 55.210.891 RON Anulat
2 Întreţinere curentă şi periodică pe timp de vară a drumurilor j… 47.921.458 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant
Terți susținători 1

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.