Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUZ lotizare suprafata mai mica sau egala cu 2,0 ha.

Număr anunț
DA31573688
Autoritate contractantă
Comuna Jurilovca (Consiliul Local Jurilovca) (CUI 4793952)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.288.260 RON
Data publicării
07.10.2022 00:00
Data finalizării
12.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.288.260 RON