Ofertă acceptată Cumpărare directă

tabla neagra lbr S235JR 0,75 ,0,8 , 1, 1,5 , 2, 2,5 , 3 mm

Număr anunț
DA31602757
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Cod CPV
14620000-3 · Aliaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.983.626 RON
Data publicării
11.10.2022 00:00
Data finalizării
12.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.983.626 RON