Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de spalatorie si curatatorie uscata, respectiv dezinfectare, spalare, uscare costume

Număr anunț
DA31565484
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.633.548 RON
Data publicării
06.10.2022 00:00
Data finalizării
12.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.633.548 RON