Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bec halogen liniar Sidef, 150W, Autonomie 2000 ore, Lungime 78mm

Număr anunț
DA31600231
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
Cod CPV
31512100-9 · Becuri cu halogen, liniare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.168.143 RON
Data publicării
11.10.2022 00:00
Data finalizării
12.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.168.143 RON