Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,1% sub estimat
Legume (cartofi, varza, morcovi, ceapa, usturoi) si fructe (mere)
- Număr anunț
- SCN1001392
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL DEVA (CUI RO4374660)
- Furnizor / câștigător
- PARHAN COM SRL (CUI 4491776)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.600 RON
- Valoare atribuită
- 24.532,70 RON 17,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.05.2018 07:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1000189
- Termen limită
- 18.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004060
Documente
Documentația de atribuire
- caiete de sarcini lot 1-6.pdf.p7s
- FisaDate_DF1004060.pdf
- formulare.pdf.p7s
- model contract furnizare.pdf.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 29.600 RON Adjudecat: 24.532,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ceapa uscata | 750 RON | — | |
| 2 | Mere | 450 RON | DOIMAN COM S.R.L. | 448,20 RON ↓0,4% |
| 3 | Morcovi | 3.400 RON | — | |
| 4 | Usturoi | 3.000 RON | STEDYAN COM S.R.L. | 6.072 RON |
| 5 | Varza proaspata | 12.000 RON | — | |
| 6 | Cartofi | 10.000 RON | PARHAN COM S.R.L. | 18.012,50 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Valoare atribuită
24.532,70 RON
din 29.600 RON estimat
17,1%
Adjudecat la 82,9% din estimat · economie 5.067,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.